אוריין תפעיל את שירות הלוקרים של פז
חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת פז, במסגרתו תשכור מפז 140 מתחמים של YELLOWBOX שכוללים כ-6,000 תאי אחסון אלקטרוניים. שווי ההסכם – 6 מיליון שקל לתקופה של שלוש שנים
02.05.21 / 11:05
אוריין תפעיל את שירות הלוקרים של פז
02.05.21
אוריין תפעיל את שירות הלוקרים של פז
לוקרים של חברת פז. יתופעלו על ידי אוריין
צילום: יח"צ
לוקרים של חברת פז. יתופעלו על ידי אוריין

חברת אוריין מדווחת כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת פז, במסגרתו תשכור אוריין מחברת פז 140 מתחמים של YELLOWBOX שכוללים כ-6,000 תאי אחסון אלקטרוניים. שווי ההסכם עומד על 6 מיליון שקל, בשלוש השנים הראשונות שלו.

 

מחברת אוריין נמסר כי ״שיתוף הפעולה בין השתיים מחזק את תהליך החדשנות אשר מביאה עמה ענקית הלוגיסטיקה ושם דגש על עולם האי קומרס, שהואץ בתקופת הקורונה וצפוי להתעצם בשנים הקרובות״.

 

מתחמי YELLOWBOX, הממוקמים על צירי תנועה ראשיים בצמוד לסניפי YELLOW עם חניה צמודה ופתוחים 24/7, כוללים תאי אחסון אלקטרוניים עצמאיים למסירה וקבלה של חבילות מבית KEBA האוסטרית ובנויים בגדלים שונים, כך שיתאימו למגוון גדול של חבילות.

 

אוריין תתממשק עם הממשק הטכנולוגי של חברת KEMA האוסטרית לניהול וההפעלה המשותפת של המתחמים.

 

נתנאל עמרם מנהל חטיבת ההפצה וההובלה באוריין מסר: ״ההסכם מול פז, מעבה את מגוון הפתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו ויהווה בסיס לפריסה רחבה של מאות לוקרים נוספים במרכזי הערים. מדובר בפתרון טכנולוגי שמביא בשורה אמיתית לצרכני האונליין בכל הקשור לקבלת מוצרים והשבתם לספק במידת הצורך״.