הפצה פנים ארצית
מעקב מהיר אחר משלוח
הכנס מספר הברקוד:
אנא המתן...
כניסה לפורטל לקוחות
לחץ על הכפתור >
תדירות השירות
לחץ על הכפתור >
הפצה פנים ארצית

שירות לקוחות מרכז הפצה
03-6503300

כלים ומחשבונים
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 26.01.2020
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.455 -0.087
אירו 3.8187 -0.454
ליש"ט 4.5342 -0.084
100 יין 3.153 -0.048
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
קישורים שימושיים

קשרי קהילה

חברת אוריין גאה להיות חברה המבינה כי "חברה" אינה רק עסק מסחרי, אלא גם קהילה

האחריות שלנו על הקהילה

אנו באוריין מאמינים שיש לנו אחריות כלפי החברה הישראלית, ובפרט כלפי הקהילה בסביבתה אנחנו פועלים. אנו מעודדים בקרב העובדים שלנו את ערך הנתינה וממקדים את העשייה החברתית והקהילתית שלנו בעיקר בתחום קידום אוכלוסיות מוחלשות וילדים בסיכון. לשם כך, אנחנו משתפים פעולה עם ארגונים חברתיים מקומיים וארציים.

מעורבותנו בקהילה מתבטאת בתמיכה כספית בעמותות ובארגונים חברתיים שונים, בפעילות מתמשכת ושוטפת, בהתנדבות עובדים ובפעילות מזדמנת. אנו עושים שימוש גם בצי הרכבים שלנו ובאמצעים העומדים לרשותנו על מנת לסייע ליוזמות חברתיות ולארגונים.

אנו מקפידים לשמור על דיאלוג וקשר רציף עם העמותות והארגונים בהם אנו תומכים לשם הבנת הצרכים המשתנים ולשם קבלת דיווח לגבי אופן השימוש וההשפעה שיצרו התרומות הכספיות שלנו.

עובדינו מעורבים באופן אקטיבי בקהילה, מתנדבים ושותפים בעשייה החברתית של החברה.

מיקומו של מטה החברה מוביל אותנו באופן טבעי גם לפעול ולתמוך במסגרות שונות בעיר לוד. אנו מצויים בקשר מתמיד עם קברניטי העיר ושותפים למפגשי "שולחן עגול" בעניין פארק התעסוקה בניסיון לשפר את פעילותו ולהגביר את הקשר בין התעשייה ותושבי העיר, לרבות באמצעות גיוס עובדים תושבי העיר לוד.

חברת אוריין מאמצת יחידה בבסיס פיקוד העורף ברמלה, במסגרת תכנית "גדולים במדים" המשלבת צעירים בעלי צרכים מיוחדים בבסיסי צה"ל. התמיכה באה לידי ביטוי בתרומה כספית, בליווי פעילות היחידה ובשילובם של חיילי היחידה באירועים שונים של החברה.

 

ממשיכים במסורת - מסע האופניים לבית השנטי נמשך

אוריין מתגייסת בכל שנה, החל משנת 2012 ,לסייע במרוץ האופניים המסורתי של עמותת "בית השנטי", המתחיל בבית השנטי בתל אביב ומסתיים בבית השנטי ליד שדה בוקר. אוריין מעניקה את התמיכה הלוגיסטית למסע האופניים המרגש, לרבות שינוע של כ-200,1 זוגות אופניים של רוכבים חזרה למרכז הארץ. במבצע הלוגיסטי המורכב לוקחים חלק כ-18 מובילי ענק וכ-20 אנשי צוות מטעם אוריין. בזכות הסיוע של אוריין נחסכות למארגנים עלויות רבות וההכנסות מהאירוע מגיעות ישירות למטרה- סיוע לבני הנוער ולעמותת בית השנטי להמשיך ולפעול לטובתם. סיכם את הפעילות קצין הבטיחות בתעבורה, יריב כוכבי: "הנהגים וכל הצוות היו גאים לקחת חלק במסע החשוב ולתרום מזמנם למען הילדים. אנחנו מקווים שהמסורת הזו תימשך עוד שנים רבות".

 

משלוח לחג מכל הלב

לקראת חגים אנו מעמידים את רכבי החברה לרשות העובדים שלנו לטובת חלוקת חבילות מזון במהלך שעות העבודה.

 

רותמים גם את הלקוחות

בפעילות הקהילתית שלנו אנו רותמים גם אחרים למעגל העשייה. מעת לעת אנחנו מזמינים לקוחות ושותפים שלנו להצטרף לאירועי התרמה שונים במימון אוריין. כך למשל, אנו מעודדים השתתפות באירועי ספורט ותרבות הנערכים לטובת גיוס כספים ותרומות לארגונים חברתיים, כאשר אוריין מממנת את עלות ההשתתפות. גם עובדי החברה הם חלק מהמעגל כמובן, וגם אותם אנו מעודדים לקחת חלק באירועים אלו. אוריין מימנה והזמינה את לקוחותיה ועובדיה להשתתף במרוץ השנתי למען חולי ALS וכן במרוץ לוד. בנוסף, נערכה הקרנת טרום בכורה מיוחדת של הסרט ’קונקט‘ ללקוחות אוריין וילדיהם, למען ילדי עמותת איל“ן.

אנו ממשיכים לחשוב ולפעול כל העת כדי למצוא פעילויות מעצימות יחד עם ארגונים ועמותות שירחיבו את מעגלי ההשפעה והעשייה.

שילוח בינלאומי
למעקב שילוח בינלאומי לחץ על הכפתור >
פריסה עולמית
הודעות ועדכונים
×