שלום לכולכם,
 
כפי שעדכנו בעבר, תאריך העלייה לאוויר של מערכת שער עולמי נקבע ע"י המכס ליום 14/1/2018.
 
במהלך החודשים האחרונים אנו מתרגלים ללא הפסקה, כשהמשמעות היא שעבור משלוחים רבים מוכנים תיקים כפולים (תיק אמת במערכת המכס הנוכחית ותיק פיילוט במערכת שער עולמי).
 
בהתאמה, גם המכס מגביר באופן משמעותי את ההכנות והבדיקות וזאת בהמשך לפיילוט ארוך שכבר מבוצע על ידנו, וקבע "חזרה גנרלית" ליום 26/12/2017.
 
החזרה הגנרלית (או "יום קרב" בלשון המכס) הינה יום בו 100% מהמשלוחים שיוגשו לשחרור במערכת המכס הנוכחית, יוגשו במקביל במערכת המכס החדשה ("שער עולמי").
כדי לוודא את הגשת הרשמונים גם במערכת "שער עולמי", הגדיר המכס אילוץ כך שללא הגשת התרה וקבלת התרה לתיק הפיילוט במערכת שער עולמי לא תנתן התרה לתיק האמת במערכת הנוכחית.
 
החזרה הגנרלית נקבעה כאמור ליום שלישי הקרוב ה- 26/12/2017 (אפשרי שיהיה מועד נוסף ביום שלישי ה-2/1/2018)
 
אנו מעדכנים על יום החזרה הגנרלית מאחר ואנו צופים עיכובים בשחרור משלוחי אמת ביום זה שיגרמו כתוצאה מעיכובים בשחרור משלוחי הפיילוט.
 
להזכירכם זמן הכנת תיק במערכת שער עולמי הינו ארוך מזמן הכנת תיק במערכת הקיימת, כך שאנו נידרשים לתוספת עבודה של יותר מ 100% (מאחר ויש להגיש כל משלוח במקביל בשתי המערכות); בנוסף היות והמערכת החדשה עדיין אינה יציבה ב-100%, ועדיין סובלת מבאגים רבם ותקלות שונות.
 
אנו מבקשים את תמיכתכם ומבקשים מכולכם להעזר בסבלנות בימים אלו וזאת על מנת לאפשר לנו להפיק את המיטב מהחזרה הגנרלית, וזאת כדי שנוכל להגביר את המוכנות של כולנו לעלייה לאוויר.
 
 
תודה מראש,

 


מחק אותי מתפוצת אימייל זה   |    כניסה לאתר